Personal

Eva Hamner, adm assistent/med sekreterare

Telefon 063-15 48 10
Fax 063-15 45 00
eva.hamner@regionjh.se

Elisabeth Sundeman, musikterapeut RMT-SAM

Telefon 076-831 53 94
elisabeth.sundeman@regionjh.se

Gun-Marie Nyström, boendevärd

Telefon 063-15 48 18
gun-marie.nystrom@regionjh.se

Helena Wandin, leg. logoped, doktorand Uppsala universitet

Telefon 072-451 56 28
helena.wandin@regionjh.se

Lena Svedberg, leg. sjukgymnast, Specialist inom pediatrik, PhD

Telefon 063-15 48 05
lena.svedberg@regionjh.se

Magnus Starbrink, leg. psykolog

Telefon
076-818 59 32
magnus.starbrink@regionjh.se

Margit Overmyer, barnneurolog, PhD

margit.overmyer@regionjh.se

Märith Bergström-Isacsson, verksamhetschef
& musikterapeut RMT-SAM, PhD
Telefon 063-15 48 12
marith.bergstrom-isacsson@regionjh.se

Piotr Michno, Docent överläkare,
Ortopedkliniken, NUS, Umeå

Telefon 063- 15 48 10

Åsa-Sara Sernheim, leg. arbetsterapeut, bildterapeut, doktorand Linköpings universitet
Telefon 063-15 48 17
asasara.sernheim@regionjh.se